Hodnocení nakupujících

 

Na tomto místě máte možnost vyjádřit Vaši spokojenost s nákupem. Budeme rádi za veškeré ohlasy a komentáře, které nám případně pomohou jestě vylepšit naše služby.

Hodnocení nakupujících

Datum 04.01.2018
Vložil Jan Čáp
Titulek spokojenost

S objednávkou rostlin jsem byl velice spokojen, rostlinky krásně a bezpečně zabalené. Komunikace skrz objednávku byla super. Určitě si zde objednám zas. S pozdravem :)

Datum 20.09.2017
Vložil Lucie Fučelová
Titulek Hodnocení

Dnes dorazil balíček s rostlinkama.Všechny byly pečlivě zabalené v papíře a ještě vložené do plastové lahve,aby dopravu přežily.Každá má popisek,takže není problém se zjistit,která je která.Cena odpovídá velikosti rostlin.Některé objednané už nebyly,ale včas jsem dostala info,že nejsou.Potěšil mě taky velký výběr,určitě si na jaře znovu objednám.Děkuji

Datum 20.09.2017
Vložil Ivana Staňková
Titulek Poděkování a doporučení

Četla jsem tady několik příspěvků a musím se přidat k těm velice spokojeným zákazníkům. Od tohoto prodejce jsem obdržela již druhý balíček, sazenice přišly v pořádku, pečlivé zabalené, je z toho patrná péče a láska k rostlinám. Nezbývá mi nic jiného, než poděkovat za bezvadnou komunikaci a tento obchod.

Datum 17.08.2017
Vložil spokojený zákazník
Titulek Rozhodně doporučuji!

Včera jsem obdržela již druhý balíček. Rostlinky byly v naprostém pořádku, úžasně zabalené. Všem doporučuji a vám děkuji. Hezký den

Datum 12.07.2017
Vložil Věra Modlová
Titulek Poděkování

Dnes mi dorazily očekávané rostlinky, jsem mile potěšená kvalitou rostlinek a balení. Děkuji za rostlinku navíc! Příště určitě objednám víc s předstihem, aby už nebylo "vyprodáno"...těším se na další nákup!

Datum 07.06.2017
Vložil Jana J.
Titulek Doporučuji

Dobrý den.Nakupovala jsem u Vás poprvé,ale jsem mile překvapena.Na kytičky jsem si sice chvíli musela počkat,ale balík už mám doma a vše super zabalené.Určitě zase objednám :-) Díky.

Datum 29.05.2017
Vložil Pavla Nováková
Titulek Rozhodně doporučuji!

Nakupovala jsem poprvé, vše bylo bezvadné - komunikace, rostlinky, vše perfektně zabalené, rozhodně doporučuji a ráda se vrátím. Mimo jiné máte velký a široký sortiment a doslova "za hubičku". Děkuji a přeji ať se daří a mnoho spokojených zákazníků.

Datum 25.05.2017
Vložil Jana Navrátilová
Titulek děkuji

Moc děkuji za balíček, dnes dorazil. Všechno krásně zabalené, popsané, v perfektním stavu. Moc ráda zase brzy objednám a budu vás doporučovat dál. Děkuji.

Datum 25.05.2017
Vložil Katka
Titulek spokojenost

Rostlinky dorazily v pořádku, pěkně zabalené, nebyly polámané. Pěkná komunikace o dodání, škoda, že některé rostlinky už nebyly skladem, ale vše mi dali dopředu vědět. Příště budu objednávat dříve :-). Děkuji a doporučuji

Datum 10.05.2017
Vložil Dagmar Coufalová
Titulek super

Doporučuji všem Váš obchod. Rostliny dorazily skvěle zabalené, svěží, jedna dokonce zdarma. Příště objednám více rostlin. Děkuji. Coufalová

 

© 2011-2018 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode E-shop