HODNOCENÍ NAKUPUJÍCÍCH

Datum 16.06.2026
Vložil Silvie B.
Titulek Poděkování

Dnes jsem obdržela balíček. Rostlinky jsou super zabalené, velké a opravdu v dobré kondici. Moc Vám všem děkuji a určitě zase objednám. :-)

Datum 26.03.2026
Vložil Spokojený zákazník
Titulek Poděkování

Chci vám poděkovat za výborně zabalené a moc hezké rostlinky. Vše došlo v pořádku. Pěkně děkuji

 

© 2011-2026 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode E-shop